SMDRS7045-100N
MFR.Part #
SMDRS7045-100N
JLCPCB Part #
C163588
Package
SMD,7x7mm
Description
1.3A 1.3A 10uH 36mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS