SMDRS7045-3R3N
MFR.Part #
SMDRS7045-3R3N
JLCPCB Part #
C163586
Package
SMD,7x7mm
Description
2.3A 2.5A 20mΩ 3.3uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS