SMDRS7045-471M
MFR.Part #
SMDRS7045-471M
JLCPCB Part #
C163582
Package
SMD,7x7mm
Description
1.05Ω 220mA 310mA 470uH Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS