SMDRS7045-221M
Extended
Manufacturer
SXN(Shun Xiang Nuo Elec)
MFR.Part #
SMDRS7045-221M
JLCPCB Part #
C163580
Package
SMD,7x7mm
Description
220uH 330mA 330mA 520mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS