SMDRS7032-101N
MFR.Part #
SMDRS7032-101N
JLCPCB Part #
C163578
Package
SMD,7x7mm
Description
100uH 450mA 450mA 450mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS