SMDRS7032-150N
MFR.Part #
SMDRS7032-150N
JLCPCB Part #
C163574
Package
SMD,7x7mm
Description
1.1A 1.1A 15uH 75mΩ Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,7x7mm Power Inductors ROHS