SMDRS6028-6R8N
MFR.Part #
SMDRS6028-6R8N
JLCPCB Part #
C163568
Package
SMD,6x6mm
Description
1.5A 1.5A 52mΩ 6.8uH Magnetic Shielded Inductor ±30% SMD,6x6mm Power Inductors ROHS