EKXJ221ELL151MK35S
MFR.Part #
EKXJ221ELL151MK35S
JLCPCB Part #
C1650812
Package
Plugin,D12.5xL35mm
Description
-40℃~+105℃ 1.935A@100kHz 12.5mm 12000hrs@105℃ 150uF 220V 35mm 5mm ±20% 插件,D12.5xL35mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS