EKXL451ELL820MU40S
MFR.Part #
EKXL451ELL820MU40S
JLCPCB Part #
C1650794
Package
Plugin,D14.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 1.675A@100kHz 12000hrs@105℃ 14.5mm 40mm 450V 7.5mm 82uF ±20% 插件,D14.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS