ESMQ630ELL680MHB5D
MFR.Part #
ESMQ630ELL680MHB5D
JLCPCB Part #
C1650707
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 11.5mm 2000hrs@85℃ 3.5mm 396mA@100kHz 63V 68uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS