EKYB6R3ELL103MK40S
MFR.Part #
EKYB6R3ELL103MK40S
JLCPCB Part #
C1650682
Package
Plugin,D12.5xL40mm
Description
-40℃~+105℃ 10000uF 12.5mm 17mΩ 3.094A@120Hz 40mm 5mm 6.3V 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D12.5xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS