EKMQ630ELL101MHB5D
MFR.Part #
EKMQ630ELL101MHB5D
JLCPCB Part #
C1650521
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1000hrs@105℃ 100uF 11.5mm 3.5mm 300mA@100kHz 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS