EKMH201VNN471MR25W
MFR.Part #
EKMH201VNN471MR25W
JLCPCB Part #
C1650463
Package
Plugin,D30xL25mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.25A@100kHz 2000hrs@105℃ 200V 25mm 30mm 353mΩ@120Hz 470uF ±20% 插件,D30xL25mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS