ESMQ630ELL101MHB5D
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
ESMQ630ELL101MHB5D
JLCPCB Part #
C1650193
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
-40℃~+85℃ 100uF 11.5mm 2000hrs@85℃ 3.5mm 390mA@100kHz 63V 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS