NXRT15XH103FA5B040
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
NXRT15XH103FA5B040
JLCPCB Part #
C162677
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-40℃~+125℃ 10kΩ 160uA 3380K 3434K 3455K 7.5mW ±1% ±1% 插件,P=2.5mm NTC Thermistors ROHS