ELXV101ELL391MM30S
MFR.Part #
ELXV101ELL391MM30S
JLCPCB Part #
C1647262
Package
Plugin,D18xL30mm
Description
-55℃~+105℃ 100V 18mm 30mm 390uF 5000hrs@105℃ 58mΩ 7.5mm 925mA@120Hz ±20% 插件,D18xL30mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS