EKYA100ELL821MJC5S
Extended
Manufacturer
NCC(Nippon Chemi-Con)
MFR.Part #
EKYA100ELL821MJC5S
JLCPCB Part #
C1647251
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10V 10mm 12.5mm 5mm 6000hrs@105℃ 820uF 865mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS