EKYA160ELL681MJC5S
MFR.Part #
EKYA160ELL681MJC5S
JLCPCB Part #
C1647249
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 10mm 12.5mm 16V 5mm 680uF 7000hrs@105℃ 865mA@100kHz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS