EGXE800ELL220MH12D
MFR.Part #
EGXE800ELL220MH12D
JLCPCB Part #
C1647204
Package
Plugin,D8xL12mm
Description
-40℃~+125℃ 12mm 150mA@100kHz 2000hrs@125℃ 22uF 3.5mm 80V 8mm ±20% 插件,D8xL12mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS