RCER73A104K5B1H03B
MFR.Part #
RCER73A104K5B1H03B
JLCPCB Part #
C1646215
Package
Plugin,P=5mm
Description
100nF 1kV X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS