EKMH3B1VNN331MA30S
MFR.Part #
EKMH3B1VNN331MA30S
JLCPCB Part #
C1644343
Package
Plugin,D35xL30mm
Description
-25℃~+105℃ 1.8876A@100kHz 10mm 2000hrs@105℃ 30mm 315V 330uF 35mm 753mΩ@120Hz ±20% 插件,D35xL30mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS