ESMG351ELL4R7MJC5S
MFR.Part #
ESMG351ELL4R7MJC5S
JLCPCB Part #
C1644280
Package
Plugin,D10xL12.5mm
Description
-40℃~+85℃ 10mm 12.5mm 2000hrs@85℃ 350V 4.7uF 5mm 65mA@120Hz ±20% 插件,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS