EKXJ201ELL271MU45S
MFR.Part #
EKXJ201ELL271MU45S
JLCPCB Part #
C1643169
Package
Plugin,D14.5xL45mm
Description
-40℃~+105℃ 12000hrs@105℃ 14.5mm 2.9025A@100kHz 200V 270uF 45mm 7.5mm ±20% 插件,D14.5xL45mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS