NCE30H29D
MFR.Part #
NCE30H29D
JLCPCB Part #
C161842
Package
TO-263-2L
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 1.672nF 1.8mΩ@10V 13.873nF 2.5V 270W 290A 30V N-Channel TO-263-2L MOSFETs ROHS