RHS7G2A222J1A2H01B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RHS7G2A222J1A2H01B
JLCPCB Part #
C1640455
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.2nF 2.5mm ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS