EKMM3B1VSN331MQ40S
MFR.Part #
EKMM3B1VSN331MQ40S
JLCPCB Part #
C1640053
Package
Plugin,D25.4xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 1.9019A@50kHz 10mm 25.4mm 3000hrs@105℃ 315V 330uF 40mm ±20% 插件,D25.4xL40mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS