RCER71E335K2A2H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RCER71E335K2A2H03B
JLCPCB Part #
C1639205
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 25V 3.3uF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS