RCER71E335K2K1H03B
MFR.Part #
RCER71E335K2K1H03B
JLCPCB Part #
C1639203
Package
Plugin,P=5mm
Description
25V 3.3uF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS