RDER72A684K2S1H03A
MFR.Part #
RDER72A684K2S1H03A
JLCPCB Part #
C1638721
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 680nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS