RDEC71E225K1K1H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RDEC71E225K1K1H03B
JLCPCB Part #
C1638374
Package
Plugin,P=5mm
Description
2.2uF 25V 5mm X7S ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS