RHS7J2D102J1K1H01B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RHS7J2D102J1K1H01B
JLCPCB Part #
C1637687
Package
Plugin,P=5mm
Description
1nF 200V 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS