RCER72A334K1A2H03B
MFR.Part #
RCER72A334K1A2H03B
JLCPCB Part #
C1637657
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 330nF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS