RHS7G2A471J0A2H01B
MFR.Part #
RHS7G2A471J0A2H01B
JLCPCB Part #
C1637546
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 470pF ±5% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS