RCE5C2A182J1M1H03A
MFR.Part #
RCE5C2A182J1M1H03A
JLCPCB Part #
C1635986
Package
Plugin,P=5mm
Description
1.8nF 100V 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS