RHEL81H104K0A2H03B
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
RHEL81H104K0A2H03B
JLCPCB Part #
C1633652
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100nF 2.5mm 50V X8L ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS