DE2E3SA102MN2AT01F
MFR.Part #
DE2E3SA102MN2AT01F
JLCPCB Part #
C161060
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 1nF 250V、300V X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS