DE2E3KY332MA3BM02F
MFR.Part #
DE2E3KY332MA3BM02F
JLCPCB Part #
C161051
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 3.3nF X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS