DE2E3KY332MA2BM01F
MFR.Part #
DE2E3KY332MA2BM01F
JLCPCB Part #
C161050
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 3.3nF X1,Y2 ±20% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS