DE2E3KY152MN3AM02F
MFR.Part #
DE2E3KY152MN3AM02F
JLCPCB Part #
C161046
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+125℃ 1.5nF 250V X1,Y2 ±20% 插件,P=7.5mm Safety Capacitors ROHS