DE2B3KY471KB2BM01F
MFR.Part #
DE2B3KY471KB2BM01F
JLCPCB Part #
C161039
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470pF X1,Y2 ±10% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS