DE2B3KY471KA2BM01F
MFR.Part #
DE2B3KY471KA2BM01F
JLCPCB Part #
C161037
Package
Plugin,P=5mm
Description
-40℃~+125℃ 250V 470pF X1,Y1 ±10% 插件,P=5mm Safety Capacitors ROHS