DE1E3RA222MJ4BN01F
MFR.Part #
DE1E3RA222MJ4BN01F
JLCPCB Part #
C161030
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 2.2nF 250V X1,Y1 ±20% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS