RDE5C2A6R0D0K1H03B
MFR.Part #
RDE5C2A6R0D0K1H03B
JLCPCB Part #
C1633157
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 5mm 6pF 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS