DE1B3RA221KA4BN01F
MFR.Part #
DE1B3RA221KA4BN01F
JLCPCB Part #
C161011
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 220pF 250V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS