RCE5C2A120J0K1H03B
MFR.Part #
RCE5C2A120J0K1H03B
JLCPCB Part #
C1632939
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 12pF 5mm ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS