DE1B3KX101KA4BP01F
Extended
Manufacturer
Murata Electronics
MFR.Part #
DE1B3KX101KA4BP01F
JLCPCB Part #
C160995
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+125℃ 100pF 300V、440V X1,Y1 ±10% 插件,P=10mm Safety Capacitors ROHS