RCE5C1H8R0D0K1H03B
MFR.Part #
RCE5C1H8R0D0K1H03B
JLCPCB Part #
C1632846
Package
Plugin,P=5mm
Description
50V 5mm 8pF 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS