RCE5C1H9R0D0A2H03B
MFR.Part #
RCE5C1H9R0D0A2H03B
JLCPCB Part #
C1632845
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
2.5mm 50V 9pF 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS