RCER72A331K0A2H03B
MFR.Part #
RCER72A331K0A2H03B
JLCPCB Part #
C1632614
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
100V 2.5mm 330pF X7R ±10% 插件,P=2.5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS