RDER72A221K0K1H03B
MFR.Part #
RDER72A221K0K1H03B
JLCPCB Part #
C1632610
Package
Plugin,P=5mm
Description
100V 220pF 5mm X7R ±10% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS